FİYAT LİSTESİ

HAKKIMIZDA

Firmamız 1983 yılında Türkiye nin ticaret merkezlerinden biri olarak kabul edilen İstanbul Karaköy Perşembe Pazarında, çalışma hayatına başlamış olup, zaman içerisinde iş ilişkilerinde dürüstlüğü, saygıyı ve inancı herzaman ön planda tutarak bugünlere arkasında güçlü ve sağlam temeller atarak gelmiştir. İmalatını ve ithalatını yaptığı ürünlerin birçoğu iç piyasada, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetleri, Avrupa ve Rusya da güvenle kullanılmaktadır. Firmamız değerli müşterilerimizin desteği ve önerileri ile yeni teknolojileri, yeni ürünleri bularak kullanıcılara en hızlı şekilde sunmayı ilke edinmiştir.
“Ürünlerimizle ilgili hertürlü tanıtımı ve teknik desteği ayrıca yangın sistemleri, polietilen ve çelik boru projeleriniz için firmamızı arayabilir, ücretsiz keşif için randevu talep edebilirsiniz.”
  Müşterilerimizin ihtiyaçları olan yurtdışından gelmesi gereken hertürlü ürünler için firmamızın Almanyada ve Amerikada bulunan ofislerinden uygun teklifler sunulmaktadır. Türkiye’de ve yurt dışında temsilcisi olduğu kendi ürün gruplarında lider olan firmalarla çalışmaya devam eden firmamız yeni temsilcilikler için birçok firmayla kontak halindedir. Alınan yeni temsilcilikler sitemizin haberler kısmında ve fuarlarda tanıtılacaktır. Firmamız, yangın projelerinde istenilen UL/FM sertifikalı ürünleri ve yeni stoklarıyla hizmetinizdedir.

KATALOGLAR – CATALOGUES


Catalogue For Fire Protection Systems / Yangın Sistemleri Katologu Download / Indir / (79 MB)


Catalogue For CPVC Fire Systems / CPVC Yangın Boru Sistemleri Katoloğu Download / Indir / (2,8 MB)


Catalogue For CPVC Systems / CPVC Boru Sistemleri Katoloğu Download / Indir / (3 MB)